Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування. Навчальний посібник. 744 - Пищевая промышленность и сельское хозяйство - Литература студентам, преподавателям, специалистам.


home Map Mail
О издательствеДоставка и оплатаСотрудничествоСвяжитесь с нами
  
Search
г. Киев
(044) 484-60-94
(096) 454-1-454E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Карта сайта


Пищевая промышленность и сельское хозяйство » Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування. Навчальний посібник.

Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування. Навчальний посібник.


Барна справа: технологія продукції та організація обслуговування. Навчальний посібник.

Код книги: 744
Цена: 50,00 грн


У навчальному посібнику вміщено матеріал з організації та розвитку барної справи в готельно-ресторанному бізнесі. Розглядається класифікація барів, їх призначення та роль у сучасному житті. Значну увагу приділено особливостям роботи бармена, наведені вимоги до оснащення його робочого місця устаткуванням, інструментами, інвентарем, посудом, оформлення робочого місця бармена і залів для відвідувачів. Висвітлено питання професійної етики працівників сфери сервісу як важливого елемента підвищення рівня обслуговування в барі в умовах усе більш зростаючої конкуренції. Основна частина навчального посібника присвячена напоям: алкогольним, безалкогольним і слабоалкогольним. Докладно описуються види напоїв, способи їх подачі, а також дегустація та культура споживання алкогольних напоїв. Окрема глава присвячена правилам розробки й оформленню карти вин і коктейлів, видам і призначенню меню, особливостям тютюнового сервісу в барі. Підручник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за фахом менеджера готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, цікавий для фахівців і керівників, які працюють у сфері барного та готельно-ресторанного бізнесу, аматорів, які бажають засвоїти ази барної справи.


Версия для печати 

Покупая эту книгу, также покупают:В корзине товаров на:
Корзина пуста.Трудности немецкого языка. Немецко-русский учебный словарь

Трудности немецкого языка. Немецко-русский учебный словарь

Цена: 80,00 грн
2011 год. © Издательство "ИНКОС". Все права защищены.