Лексикологія і культура польської мови: У 2 т. Т. 1: Лексикологія, фразеологія, лексикографія. Т.2:Культура мови (Друге видання) 690 - Иностранные языки - Литература студентам, преподавателям, специалистам.


home Map Mail
О издательствеДоставка и оплатаСотрудничествоСвяжитесь с нами
  
Search
г. Киев
(044) 484-60-94
(096) 454-1-454E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Карта сайта


Иностранные языки » Лексикологія і культура польської мови: У 2 т. Т. 1: Лексикологія, фразеологія, лексикографія. Т.2:Культура мови (Друге видання)

Лексикологія і культура польської мови: У 2 т. Т. 1: Лексикологія, фразеологія, лексикографія. Т.2:Культура мови (Друге видання)


Лексикологія і культура польської мови: У 2 т. Т. 1: Лексикологія, фразеологія, лексикографія. Т.2:Культура мови (Друге видання)

Код книги: 690
Цена: 250,00 грн


У підручнику, який складається з двох томів, розглянуто питання лексикології і культури сучасної польської мови — предметів, що їх вивчають в українських універ­ситетах студенти напряму «Філологія (польська мова та література)». У першому томі — Лексикологія, фразеологія, лексикографія — розділи 1–9 присвячені аналізу питань польської лексикології, розділ 10 — основним проблемам фразеології, розділ 11 — лексикографії. Другий том — Культура мови — містить дванадцять розділів, присвячених теоретичним проблемам культури мови, опису норм сучасної польської мови, аналізу тенденцій її розвитку. Особливу увагу звернено на труднощі в нормативному вживанні польської мови, з якими стикаються українці, що її вивчають.

Підручник рекомендовано українським студентам-полоністам та всім, хто цікавиться проблемами полоністичного мовознавства і дбає про правильне вживання польської мови.
Версия для печати 

Покупая эту книгу, также покупают:В корзине товаров на:
Корзина пуста.Трудности немецкого языка. Немецко-русский учебный словарь

Трудности немецкого языка. Немецко-русский учебный словарь

Цена: 80,00 грн
2011 год. © Издательство "ИНКОС". Все права защищены.