Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки «Психологія». Книжка для викладача. 688 - Иностранные языки - Литература студентам, преподавателям, специалистам.


home Map Mail
О издательствеДоставка и оплатаПартнерыСотрудничествоСвяжитесь с намиПрайсы
  
Search
г. Киев
(044) 484-60-94
(096) 454-1-454E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Карта сайта


Иностранные языки » Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки «Психологія». Книжка для викладача.

Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки «Психологія». Книжка для викладача.


Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки «Психологія». Книжка для викладача.

Код книги: 688
Цена: 30,00 грн


Підручник призначений для навчання англійської мови для спеці­альних цілей студентів напряму підготовки «Психологія». Може викори-стовуватися з ІІ або ІІІ курсу навчання в усіх групах, де студенти дося­гли середнього рівня володіння – В2 – загальновживаною англійською мовою (General English). Підручник є повністю орієнтованим на комуні­кацію у професійних цілях у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні, читанні та письмі. «Книжка для викладача» є невід’ємною частиною підручника і містить усі необхідні викладачеві пояснення та інструкції щодо побудови за допомогою підручника як курсу навчання в цілому, так і проведення кожного окремого заняття.


Версия для печати 

В корзине товаров на:
Корзина пуста.Немецко-русский внешнеторговый и внешнеэкономический словарь Deutsch-Russisches Wörterbuch Aussenhandel Aussenwirtschaftерминов

Немецко-русский внешнеторговый и внешнеэкономический словарь Deutsch-Russisches Wörterbuch Aussenhandel Aussenwirtschaftерминов

Цена: 80,00 грн
2011 год. © Издательство "ИНКОС". Все права защищены.